Зробимо наш край зеленішим

Протягом останніх 500 років Україна втратила понад дві третини лісів і нині за лісистістю посідає передостаннє місце в Європі. Ліси в нашій державі займають площу приблизно 9 млн га, тобто 15 % її території.

Знищення лісів зумовило не лише дефіцит деревини для промисловості України, почалися процеси, які можуть стати незворотними. Вже зараз великі території, насамперед на півдні та сході України, відчувають нестачу води, і це прискорює деградацію природного середовища.

 «Посади дерево» – саме під такою назвою 18 березня  2016 року на Маньківщині відбулася екологічна акція, в якій взяли участь органи влади за участю представників райради, райдержадміністрації, центру зайнятості та лісничих державного підприємства «Уманське лісове господарство».

Метою акції є формування екологічної культури у населення, поширення знань про стан, значення та захист зелених насаджень.

В рамках акції на території Іваньківського лісу були висаджені близько 200 саженців молодих дубків.

Благородна справа об’єднала усіх небайдужих, які з ентузіазмом взялася до висадки саджанців та створення нових зелених зон, адже громада хоче бачити свою маленьку батьківщину зеленою, чистою та гарною.