Живе лише той, хто не живе для себе...

   20 лютого 2016 року у спортивних залах Маньківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - гімназії»  відбулися змагання з волейболу на честь добре відомої в районі людини - Стецюка Сергія Івановича. Він був людиною шанованою, займав високі керівні посади у районі: був  головою РДА, першим заступником,   був одним із перших, хто започаткував, а далі і очолив  фермерський рух у районі,  створив та був директор фермерського господарства « Червона калина »,  вміло очолював  асоціацію фермерів  та приватних землевласників  Черкаської області. І це далеко не всі його досягнення…

       Його життя було  наповнене постійними  клопотами, пошуками,  проблемами  та він наполегливо добивався  їхнього розвязання. Він завжди знаходив себе у ряду  творців, новаторів, розвідників майбутнього. Його життя – яскравий приклад служіння  Маньківщині, її людям і обовязку. До нього  завжди йшли за порадою та допомогою.

        І  поміж усіх своїх клопотів  Сергій Іванович  знаходив собі відраду  у спорті.   Ще з юних років, захопився  волейболом. Це був  його улюблений вид спорту,  а він, високий та  кремезний, був  одним із кращих  гравців волейбольної команди рідного села Нестерівка.

  З вітальним словом виступили голова районної ради Володимир Вовк та голова райдержадміністрації Ігор Віштак, які побажали всім любителям волейболу та активістам спорту міцного здоров'я, краси тіла й бадьорості духу, вдалих стартів та нових перемог.

     В змаганнях взяли участь три команди з Маньківки, "Маїс" м.Черкаси та Титієвського району Київської області. Між цими командами розгорнулася запекла боротьба за перемогу на гральному майданчику. Отже, перше місце здобула команда Титієвського району , другу сходинку  посіли маньківчании , а третій щабель турніру вибороли спортсмени команди "Маїс". Всім командам учасникам  змагань були вручені грошові винагороди  від спонсора змагань СФГ «Червона калина», головою якого є дружина Сергія Івановича. А Кубок турнінру дістався команді Титієвського району Київської області - переможниці змагань

команда з Маньківки

 

 

команда "Маїс"