Всеукраїнський День навколишнього середовища

      Щороку в третю суботу квітня відзначається Український день довкілля. Головна мета цього свята — це підвищення рівня свідомості українців в питаннях, що стосуються збереження безпеки навколишнього середовища.

   Поява цього свята пов'язана не з подіями в самій Україні, а з проведенням Стокгольмської конференції, яка зіграла вирішальну роль в глобальному екологічному русі на планеті.

    

Український день довкілля організовується спеціальним комітетом, який займається підготовкою тематичних заходів, пов'язаних з висадкою рослин в лісах і парках, прибиранням паркових територій, плануванням скверів, газонів, клумб в населених пунктах, ліквідацією стихійних звалищ в громадських місцях, місцях відпочинку і дозвілля.

        По всій Україні було проведено загально масштабні суботники під гаслом – “Зроби Україну чистою”.

 Так і в Маньківській районній раді не залишились осторонь та приєдналися до всеукраїнського суботника, присвяченого Дню довкілля. 

Працівники виконавчого апарату районної ради на чолі з заступником Світланою Лещенко дружньо провели роботи по благоустрою території. Було здійснено впорядкування клумб, побілку бордюрів та дерев, збір побутового сміття та розчищення чагарників навколо дороги Маньківка-Подібна.

День довкілля має на меті не тільки упорядкування територій та висаджування рослин для поліпшення стану довкілля, а й пропаганду дбайливого ставлення до живої природи взагалі, її збереження і охорону як середовища нашого існування. Це є важливою складовою частиною екологічного виховання.