Все задля громади

             Задля зміцнення взаємодії із сільськими, селищними  радами щодо вирішення нагальних питань                        життєдіяльності територіальних громад районною радою щомісячно в населених пунктах проводяться «Дні              ради». От і сьогодні такий захід відбувся на базі Нестерівської сільської ради.

        Заступник голови районної ради Світлана Лещенко та керуюча справами виконавчого апарату Світлана  Павленко предметно ознайомилися з організацією роботи представницького органу влади, надали практичну допомогу секретарю ради  Валентині Павлик у ведені діловодства, підготовці  питань на розгляд сесій.

Очільник району ретельно ознайомився із напрацюваннями і проблемами колективів дитячої дошкільної установи, загальноосвітньої школи, амбулаторії та сільського будинку культури. Зокрема, під час відвідин школи голова райради левову частину часу приділив інспектуванню енергозбереження закладу. Пообіцявши спільними зусиллями бюджетів допомогти в перекритті даху, утеплення стін та встановленні сучасних пластикових вікон в школі, що докорінно поліпшить тепловий режим у закладі.

Не залишилися поза увагою Володимира Миколайовича робота дошкільного навчально – виховного закладу. Відрадно, що сільрада та колектив дитсадка докладають всіх зусиль,  аби вихованці мали хороші умови для всебічного і гармонійного розвитку. Залишається невирішеним питання відбудови спортивної зали для дітлахів.

Про стан справ сільського Будинку культури розповів його завідуючий Тарас Головко. Відрадно, що спільно з спонсорами сільською радою було зроблено перекриття даху, закуплено жидкокристалічний телевізор, акустичну систему з світломузикою, тенісні та більярдн

і столи для забезпечення культурного дозвілля молоді та проведення молодіжних дискотек. Разом з тим гостро стоїть питання опалення приміщень. Над вирішення проблеми сільська рада працюватиме в цьому році.

Чимало зроблено у Нестерівці щодо поліпшення роботи амбулаторії. Передусім, йдеться про забезпечення медикаментами першої необхідності. Одначе у ході діалогу із працівниками та відвідувачами медустанови голови рад виявили  окремі упущення та недоліки. Над їх усуненням було вирішено працювати спільно.

Користуючись слушною нагодою, Володимир Вовк поцікавився ходом ремонту нового приміщення сільської ради. Якщо оцінка діяльності Івана Петровича була схвальною, то темпами ремонтно-упоряджувальних робіт голова ради залишився не зовсім задоволений. А відтак зажадав від сільського голови Нестерівки пожвавлення роботи.