Вітання голови районної ради до Дня захисника України !

Шановні земляки, відважні сини українського народу!

  Вітаю вас зі святом мужності і патріотизму – Днем захисника України! Ця пам’ятна дата об’єднує такі величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці та нещодавно запроваджене державне свято – День захисника України.

  Ми пам’ятаємо наших полеглих земляків, вони без перебільшення – Герої, які віддали своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, та всіх, хто несе військову службу в зоні бойових дій, їхню відданість українському народові, незламну силу волі та героїзм.

   Наше завдання сьогодні – множити силу і могутність нашої Батьківщини і робити все можливе для збереження її цілісності, суверенності, недоторканості та подальшого соціально-економічного розвитку. Виконуючи свою роботу сумлінно, кожний може внести свій внесок у благородну справу зміцнення добробуту і стабільності України.

  У цей святковий день від душі бажаю добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!

З повагою

Голова районної ради                                    Світлана ЛЕЩЕНКО