Випускний вечір у першій школі

Випускний вечір - урочисте свято, яке діти пам’ятають довгі роки. Адже випускний - це завершення важливого етапу в житті та крок назустріч дорослому життю. Він  є найбільш значущим і урочистим днем в житті кожного учня. Його чекають довгі 11 років, як випускники, так і батьки з вчителями.

В останню суботу травня  випускні вечори відшуміли по всій Україні, не була виключенням і  Маньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

На чолі з директором школи Марією Кривосар випускники святковою ходою поклали квіти пам’ятнику Шевченку та обеліску Невідомого солдата.

Дійство продовжилося  у районому центрі культури та дозвілля відбувся урочистий концерт за учaстю самих випускників.

Перші  документи про освіту – атестати, подяки батькам та учителям, весняні квіти, ніжні акорди музики огортали  випускників та прощальний шкільний вальс, в якому під дружні оплески присутніх закружляли юнаки й дівчата.

Щирі привітання і напуття на майбутнє  адресували  учнівській молоді  селищний голова Володимир Вівтенко, заступник голови РДА Олег Філіпчак та в.о. начальника відділу освіти РДА Юрій Безверхий, які вручили  випускникам  атестати зрілості, а крaщі з них були нагороджені обласними та районними грамотами за значні досягнення у їх плідній праці.

Як і кожне прощання з рідною школою хвилююче, сумне. Хви­люються випускники, адже попереду невідоме майбутнє, хви­люються вчителі - бо втрачають частинку їхньої любові, душі і ласки. Та найбільше мабуть хвилювань у батьків - їхні діти стали до­рослими і невтримна материнська сльоза, що блищить в очах - це радість і смуток, надія і сподівання.

Завирувало і закрутило  життя   випускників  у своїх  обіймах.  Попереду – її величність  Доля -  у  кожного вона своя – неповторна, як і  кожна людина…