Учні Маньківщини взяли участь у військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»)

       Наше європейське майбутнє проростає з сьогодення, з подвигів героїв Майдану і АТО. З нашої мужності та сили духу, зі знання і поваги до джерел та глибинних коренів національного родоводу. Зі звитяги попередніх поколінь українських патріотів.      

      Протягом століть на козацьких традиціях виховуються всі покоління українців - які сьогодні з честю і гідністю стають на захист України проти новітнього східного агресора-загарбника.           

       Потужна хода дитячо-юнацької гри "Джура" по Україні - є свідченням щирого прагнення молодого покоління, як до волі, так і до єднання.

      29 квітня школярі 13 загальноосвітніх навчальних закладів Маньківського району взяли участь у Всеукраїнській військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»), яка пройшла на території  центрального районного стадіону. Метою цього заходу було поширення військово-спортивного та національно-патріотичного виховання молоді на основі козацьких традицій. 
Із цією подією присутніх привітали: заступник голови райради Світлана Лещенко, засутпник голови  райдержадміністрації Олег Філіпчак та начальник відділу освіти райдержадміністрації Юрій Безверхий й побажали юним патріотам міцного здоров’я, щастя, успіхів, незламної волі та нових звершень.
Учасники гри «Сокіл» («Джура») випробували свої сили в таких видах змагань:

·                                 конкурс «Візитка рою»;

·                                 стройовий впоряд;

·                                 вікторина «Відун»;

·                                 підтягування на перекладині;

·                                 розгинання тулуба;

·                                 перетягування каната;

·                                 складання заплічника та встановлення намету;

·                                 естафета з військової тактики;

·                                 конкурс «Топографія».