У порядку денному сесії – внесення змін до бюджету, передача майна Маньківській ОТГ

    12 листопада 2020 року проведено пленарне засідання 51-ї сесії сьомого скликання Маньківської  районної ради. Головуючим на пленарному засіданні, за пропозицією депутатського корпусу, було обрано депутата районної ради Юрія Безверхого.

     У пленарному засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Анатолій Риженко, начальники відділів, управлінь райдержадміністрації, керівники бюджетних установ, новообраний голова Маньківської ОТГ Валерій Івасюк, представники засобів масової інформації.

      Затвердивши порядок денний, депутати одностайно підтримали внесення змін до районного бюджету на 2020 рік, у зв’язку з необхідністю змін у розподілі субвенції з сільських бюджетів; перерозподілу видатків у межах затверджених призначень головних розпорядників коштів; передачі субвенції по загальному фонду з районного бюджету,  з якими ознайомила присутніх  начальник фінансового управління райдержадміністрації  Світлана Самойленко.

     

Далі народні обранці ухвалили низку рішень, якими безоплатно передали Кислинську та Русалівську загальноосвітні школи до комунальної власності Буцької селищної ради (об’єднаної територіальної громади); Чорнокам`янську  загальноосвітню школу до комунальної власності Іваньківської сільської ради (об’єднаної територіальної громади). Крім цього  заклади освіти, культури, охорони здоров’я, спорту та їх майно безоплатно передано із спільної власності територіальних громад сіл, селищ району до комунальної власності Маньківської селищної ради  (об’єднаної територіальної громади).

    На завершення сесії головуючий подякував всьому депутатському корпусу, за плідну і конструктивну роботу, ділову, конструктивну співпрацю у вирішенні питань життєдіяльності громади та прийнятті важливих рішень районної ради.