Свято на день захисту дітей

        1 червня 2016 року у Центрі соціальної реабілітації дітей -інвалідів Маньківського району відбулося свято до Дня захисту дітей .

    На захід з подарунками завітали голова районної ради Володимир Вовк, заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак, селищний голова Маньківки Володимир Вівтенко, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Людмила Загородна та голова товариства Червоний Хрест у Маньківському районі Тетяна Корж.

       Заклад має гарну навчально-матеріальну базу, забезпечений типовими меблями та гральними  кімнатами. Також на території центру є облаштовані дитячі ігрові майданчики.

        Керманичі району висловили щирі слова вдячності колективу реабілітаційного центру на чолі з директором Людмилою Омельченко за самовіддану працю, за увагу та тепло, які приділяються цим дітям, а також взяв під особистий контроль вирішення проблемних питань, які наразі є в центрі реабілітації, адже діти з обмеженими можливостями потребують особливої уваги та першочергової підтримки.

       Вихованці Маньківського центру дитячої та юнацької творчості порадували дітлахів веселими піснями та танцями. Юними театралами  було представлено дитячу виставу  про дерев’яного чоловічка «Буратіно».