СВІТЛІЙ ПАМ’ЯТІ Олександра Федоровича СЕВЕРИНА

     Важко усвідомити, що 22 листопада 2020 року перестало битися  серце прекрасної Людини, громадянина України, депутата обласної ради VII скликання, підприємця та господарника, патріота нашої держави. Не стало доброї, чуйної людини, чоловіка, батька, дідуся, надійного товариша і колеги.

   Депутати та працівники Маньківської районної ради, районної державної адміністрації, сільські/селищні голови, керівники сільськогосподарських підприємств, керівники підприємств, установ та організацій, громадськість району  та області з глибоким болем сприйняли сумну звістку про передчасну смерть колеги Олександра Северина - члена постійної комісії Черкаської обласної ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин.

   Народився Олександр Федорович 10 серпня 1961 року в мальовничому селі Русалівка Маньківського району у сім’ї колгоспників.

 Закінчивши Русалівську середню школу, здобув професію  слюсаря  механічно збірних робіт.  А далі – служба в армії,  він був прикордонником і цим завжди пишався… Щороку жоден  День прикордонника не організовувався  і не проводився  у районі без Олександра Федоровича.

 Свою трудову діяльність розпочав в «Уманьсільмаші» слюсарем.

Завжди цілеспрямований, активний та впевнений в собі Олександр Федорович ніколи не був байдужим, мав власну думку, вмів її відстояти, добивався поставленої мети, постійно вдосконалював свої здібності. Тому, далі працюючи першокласним водієм автомашин, потім механіком Маньківської районної дорожньої ремонтно-будівельної дільниці, наполегливо навчався. У 1995 році закінчив Уманський технікум механізації сільського господарства, а у 1999 році - Уманський агротехнічний коледж. У 2002 році закінчив державну аграрну академію за спеціальністю «Облік і аудит». У 2006 році здобув другу вищу освіту, закінчивши Національний транспортний університет, за спеціальністю «Будівництво та експлуатація автомобільних доріг».

З серпня 2000 року по червень 2002 року   Северин О.Ф. очолював Маньківський  «Райавтодор» Черкаського обласного обʼєднання державних дорожніх підприємств.

З червня 2002 року по квітень 2014 року – начальник філії «Маньківський райавтодор» ДП «Черкаський облавтодор».

З квітня 2014 року по жовтень 2017 року – директор  Державного підприємства  «Черкаський облавтодор».

У листопаді 2017 року  Олександр Федорович заснував  та очолював ТОВ «Автодор».

Це ЛЮДИНА, яка сама себе створила, пройшовши свій трудовий шлях  від  слюсаря і водія до  директора підприємства та депутата обласної ради!

   Олександр Федорович неодноразово обирався депутатом Маньківської районної ради та Черкаської обласної ради, не залишав без уваги жодне звернення від жителів району. За його сприяння з обласного бюджету неодноразово виділялися кошти на школи та  садочки, ФАПи та амбулаторії, на ремонти та реконструкцію будівель інших  бюджетних установ району.

    Олександр Северин - відома  і шанована Людина  не тільки у районі а і в області,  Особитість, якій довіряють, яку поважають  люди.

    Активний, принциповий публічний діяч, вимогливий до себе та своїх підлеглих, доброзичливий, здібний організатор виробництва. Під його керівництвом стабільно функціонувала дорожня галузь, за його сприяння відремонтовано ряд автодоріг районного, обласного та місцевого значення. Професіоналізм та ініціативність дозволяли йому вміло орієнтуватись в складних економічних питаннях.

   Нагороджений   у 2006 році медаллю  Маньківської райдержадміністрації з нагоди святкування 15-ї річниці Незалежності України, та   у 2014 році    відзнакою Укравтодору «Знак Пошани».

    Він ніколи не був байдужим, мав багато друзів та добрих знайомих. Його вирізняла неймовірна риса характеру – уміння бути у вирі життя, бути відкритим до людей, щедрим та енергійним.

    Відійшла у вічність Людина, яка багато років сумлінно працювала в сільськогосподарській та автодорожній галузі, внесла значний особистий внесок у виробництво продукції рослинництва, розвиток інфраструктури райцентру,  вела активну депутатську діяльність, жила  задля людей,  працювала на благо розвитку району та області.

    Щиро поділяємо сум та біль втрати рідних і близьких покійного. Нехай земля буде йому пухом.

Вічна пам’ять покійному і Царство Небесне.

   Пам’ять про Северина Олександра Федоровича навічно залишиться в наших серцях.