Стартував І тур зональних змагань "Найспортивніше село 2016"

  21 лютого 2016 року у приміщенні Рогівської ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов перший етап районних змагань «Найспортивніше село 2016». Чортирнадцятий рік поспіль зібрались сільські спортсмени- на змагання.

   У них взяли участь спортсмени з сіл Вікторівка, Поташ, Молодецьке,  Подібна, Нестерівка, Добра та Роги. З вітальними словами до них звернулися голова райради Володимир Вовк, заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак, депутат районної ради Олександр Попелюх та сільський голова Рогів Валерій Івасюк. Вони бажали особи­стих звершень, командного духу та перемоги.

 

Отож, змагання у особистих заліках з шахів, ша­шок, підтягування на перекладині, дартсі, кегельбану, настільного тенісу, стрільби з пневматичної гвинтівки розпочалися. Дорослі та діти демонстрували свою майстерність, вправність, витривалість. Але традиційно у таких змаганнях наго­роджували лише молодь, а успіхи дорослих зараховувалися до за­гальнокомандного заліку.

Перемо­гу в шахах здобув Іван Редько з Вікторівки.

У стрільбі з пневматичної зброї більш точні постріли були у Миколи Браславського з Молодецького.

У шашках першість у осо­бистому заліку здобув Владислав Керез з Рогів.

   За результатами зональних змагань і фіналі «Найспортивніше село 2016» братимуть участь спортсмени з Молодецького (І місце), Вікторівки (ІІ місце) та Подібної (ІІІ місце).

Миттєвості змагань Найспортивніше село в Рогах