Традиційний "День районної ради" на минулому тижні відбувся у Кищенцях. Із сільським головою Світланою Коваль заступник голови районної ради Світлана Лещенко детально проаналізували стан фінансування та функціонування бюджетних закладів, відвідали і поспілкувалися із працівниками ФАПу, дошкільного навчального закладу, будинку культури, закладів торгівлі. Зокрема, під час діалогу із медиками та відвідувачами фельдшерсько-акушерського пункту Світлана Іванівна предметно ознайомилася із роботою закладу, забезпеченням ліками та твердим паливом для обігріву приміщення в холодну пору року. Спільно з сільською радою в минулому році було замінено покрівлю даху ФАПу, залишається невирішеним питання вирізання акацій перед фасадом приміщенням, установка огорожі території закладу та закупівля оглядової кушетки для проведення масажів.

      Належну оцінку заступник голови районної ради дала роботі дошкільного закладу «Берізка», в якому виховується майже близько 50 діток. Відрадно, що зусиллями громади та місцевих спонсорів вихованці мають хороші умови для всебічного і гармонійного розвитку. На цей рік заплановано встановити нову огорожу навколо закладу, провести реконструкцію котельні, що перебуває на території дитячого садочка, зробити косметичний ремонт харчового блоку та встановлення нових дверей та сучасних енергозберігаючих вікон.

    Не залишилися поза увагою Світлани Іванівни  робота сільського Будинку культури.Адже зараз як ніколи гостро стоїть питання культурного розвитку молоді, патріотичного виховання підростаючого покоління, роботи в гуртках та спортивних секціях. Відрадно, що у цьому році сільська рада планує провести ремонт приміщення Будинку культури та реконструкція його фасаду.

       Працівники виконавчого апарату районної ради С.П.Павленко і В.П.Підлубна надали методичну допомогу у ведені діловодства секретарю сільської ради Ніні Хлопетчук.