Завершуються каденція депутатів Маньківської районної ради VII скликання

    16 жовтня 2020 року голова районної ради Світлана Лещенко провела пленарне засідання чергової сорок дев’ятої сесії районної ради. У роботі сесії взяли участь депутат Черкаської обласної ради Олександр Северин, заступник голови районної державної адміністрації, сільські та селищні голови, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники районних установ, окремих підприємств та організацій, представники засобів масової інформації.

   Свою роботу сесія розпочала з хвилини мовчання, вшановуючи пам’ять військовослужбовців і мирних жителів, що загинули під час проведення антитерористичної операції  та операції  об’єднаних сил на сході України.

     Затвердивши порядок денний сесії, депутати приступили до обговорення питань порядку денного.

   До порядку денного сесії було включено 13 питань. Передувала сесії робота профільних постійних комісій та президії районної ради. Проекти рішень було попередньо розміщено на офіційному веб-сайті районної ради, та роздано у паперовому варіанті, що дало змогу депутатам детально і заздалегідь ознайомитися з документами.

     Одним з перших депутати затвердили Переліку об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селища району з яким виступила головний спеціаліст районної ради Світлана Мащенко.

     Далі депутати внесли зміни до районного бюджету, з якими ознайомила заступник начальника фінансового управління районної державної адміністрації Тетяна Рудь. Народні обранці підтримали проект рішення та виділили кошти для: 

КНП «Маньківська центральна районна лікарня» у сумі 83 804 грн на виконання Районної програми вдосконалення надання вторинної медичної допомоги населенню Маньківського району на 2019-2021 роки, з яких: 16 175 грн - на поновлення недоторканого резерву лікарських засобів з обмеженим терміном придатності; 7 800 грн - на оплату послг по поточному ремонту рентгенапарата; 49 800 грн – на поточний ремонт медичної техніки комплексу РДК-ВСМ; 10 029 грн - послуги з технічного огляду та випробувань електромереж.

КНП «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» у сумі 40 000 грн на виконання районної Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Маньківському районі та підтримки комунального некомерційного підприємства «Маньківський  центр первинної медико-санітарної допомоги» Маньківської районної ради на 2018-2021 роки з метою придбання безкоштовних ліків онкохворим (30 000 грн) та особам з орфанними захворюваннями (10 000 грн).

на забезпечення туберкулінодіагностики серед дитячого населення, постановка реакції Манту в сумі 64,0 тис.грн відповідно до районної Програми розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Маньківському районі.

управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації:

- для виплати матеріальної допомоги (онкохворим) на суму 80,0 тис.грн згідно з заходами програми «Соціальний захист ветеранів, осіб з інвалідністю та малозабезпечених громадян на 2011-2020 роки».

За рахунок перерозподілу коштів резервного фонду районного бюджету спрямували кошти у сумі 185 000 грн на здійснення заходів щодо запобігання поширенню на території району коронавірусної хвороби COVID-19, зокрема:

85 000 грн на придбання засобів медичного призначення для КНП «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги»,

100 000 грн для КНП «Маньківська центральна районна лікарня», де: на придбання медикаментів 50 000 грн та на придбання доз вакцини від грипу 

на суму 50 000 грн.

35 000 грн на придбання пально-мастильних матеріалів для «вторинки»( із них за рахунок перерозподілу коштів відділу освіти 20 000 грн.)

20 000 грн на придбання пально-мастильних матеріалів для «первинки»

.   За рахунок коштів вільного залишку районного бюджету спрямували кошти у сумі 9 300 грн на придбання пально-мастильних матеріалів для рятувальників  відповідно до Комплексної програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території району, вжиття заходів щодо ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій та подій на 2016-2020 роки

    На завершення депутати розглянули низку питань, що стосуються внесення змін та затвердження фінансового плану КНП  «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» та збільшення граничної чисельності працівників і затвердження фінансового плану КНП «Маньківська центральна районна лікарня».

      З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

    По завершенню розгляду питань порядку денного сесії голова районної ради Світлана Лещенко подякувала депутатам Маньківської районної ради VII скликання, сільським та селищним головам, депутату Черкаської обласної ради Олександру Северину, керівникам підприємств і установ району, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації  за спільну плідну працю зазначивши:   «Закінчується каденція депутатів Маньківської районної ради VII скликання. Упродовж 5-ти років нашої роботи було хороше і не зовсім, були дискусії і суперечки, спільні рішення і конкретна робота… Багато зроблено доброго, а ще більше хотілося б зробити. Кожен з нас - депутати районної ради,  депутат обласної ради Олександр Северин, сільські, селищні голови спільно з органами виконавчої влади намагалися приймати мудрі рішення, за якими були реальні хороші справи. Не дивлячись на партійну приналежність, всі ми разом працювали на благо людей, задля розвитку нашої рідної Маньківщини. Тож сьогодні хочу побажати: Залишайтесь і надалі такими енергійними, активними і невтомними, а будь-які повороти долі нехай відкривають лише нові обрії майбутніх перспектив. Зичу, щоб і надалі ваша праця була плідною, нехай кожен день буде осяяний почуттям любові до громади та людей, а людська шана буде подякою Вам за потрібну працю та чуйність, уміння творити добро».