Основна проблема на селі - скорочення чисельності сільського населення

        Для вивчення найбільш актуальних проблем села, вирішення нагальних питань життєдіяльності територіальних громад районною радою щомісяця  в населених пунктах проводяться «Дні ради».

    Основна проблема на селі - скорочення  чисельності сільського населення, при чому для українського села характерне явище «старіння», адже молоді мешканці сільської місцевості часто залишають свої домівки в пошуках кращої долі у містах. Із 447 жителів Березівки  178-  пенсійного віку, що становить близько 40 відсотків від загальної кількості березівчан. І таке становище з демографічною ситуацією спостерігається  майже у всіх населених пунктах України.

          Заступник голови районної ради Світлана Лещенко разом із сільським головою Березівки Тамарою Писарець відвідали дошкільний навчальний заклад «Ластівка», сільський будинок культури та поспілкувався із місцевими жителями села.

             Відрадно, що зусиллями працівників закладу та батьків зроблено косметичний ремонт приміщень будівлі та закуплено новий посуд. А впродовж останніх років за спонсорської допомоги фермерського  господарства «Відродження» зроблено ремонт опалення, підведено воду, встановлено обігрівач води та облаштовано дитячий санвузол. На цей рік заплановано заміна вхідний дверей та встановлення сучасних пластикових енергозберігаючих вікон. Створені всі належні умови для всебічного і гармонійного розвитку дітлахів, але, на жаль, дитсадочок відвідує всього п’ятеро вихованців. Не залищилися поза увагою Світлант Іванівни робота сільського Будинку культури, адже культурний розвиток молоді зараз стоїть на першому місці. Але, на жаль, Будинок кульутри потребує в Березівці, де розміщена і сільська бібліотека, потребує ремонту.  Заступник голови райради спільно із сільським головою обговорили шляхи вирішення цієї порблеми, зокрема, участі в міжнародних проектах ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду", або ж вивчити питання перенесення культурного закладу до приміщення колишньої Березівської школи, де фінансово легше та реальніше на даний час створити більш комфортні умови для культурного відпочинку, проведення молодіжних дискотек, концертних програм, сільських заходів, занять гуртків та секцій. 

     Заступник голови районної ради Світлана Лещенко та керуюча справами виконавчого апарату Світлана Павленко предметно ознайомилися з організацією роботи представницького органу влади, надали практичну допомогу секретарю ради  Галині Заїчко у ведені діловодства, оформлені розпоряджень голови, рішень і протоколів сільської ради та підготовці питань на розгляд сесій.