Ніколи не забудемо чорнобильську трагедію

         26 квітня 2016 року виповнюється 30 років, як відбулася наймасштабніша техногенна катастрофа за весь час використання атомної енергетики - аварія на Чорнобильській атомній електростанції.
Згідно з архівними даними, 26 квітня 1986 року, вночі о 1:23 на четвертому енергоблоці ЧАЕС в результаті серії теплових вибухів був повністю зруйнований реактор. Значна кількість радіоактивних речовин потрапила в навколишнє середовище. Аварія розцінюється як найбільша у своєму роді за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих та постраждалих від її наслідків людей, так і за економічними збитками. З цієї нагоди в селищі  відбулися заходи приурочені 30-ій річниці Чорнобильської катастрофи.

        Вшанування ліквідаторів почалося покладанням квітів до пам’ятного знаку "Жертвам Чорнобиля", потім відбувся мітинг-реквієм у районному центрі культури та дозвілля.

        Пом'янути всіх жертв Чорнобильської трагедії та висловити велику шану ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС прийшли голова районної ради Володимир Вовк, голова райдержадміністрації Ігор Віштак, селищний голова Маньківки Володимир Вівтенко, працівники підприємств та установ району, діти та молодь.

           На знак поваги і вдячності ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС  керманичі побажали мінного здоров’я, успіхів у подальшому житті, а молодому поколінню, щоб на їх віку не повторилася трагедія Чорнобиля та вручили грамоти районної, селищної рад та райдержадміністрації.

       З побажаннями своїм побратимам долучився голова Маньківської районної організації «Союз. Чорнобиль. Україна» Павло Дерев'янко.

          Продовжила заходи літературно-музична композиція «Дзвони пам’яті», підготовлена учасниками художньої самодіяльності районного центру культури та дозвілля та районного центру дитячої та юнацької творчості.