Наступає грип. Аптеки Черкащини отримали уже першу вакцину

Середина жовтня і перші похолодання – період, коли у наступ на наше здоров’я йде сезонний грип. Ось і нині Черкащина поступово входить в період епідемії захворюваності на грип та ГРВІ. Лише за останній тиждень захворіли грипом 4 198 осіб. Прикро і те, що початок епідсезону накладається на пандемію COVID-19. Аби зменшити ризики захворюваності, жителів Черкащини закликають вакцинуватися від грипу. На цьому наголосили головна санітарна лікарка Черкащини Людмила Кравченко та заступник начальниці обласного управління охорони здоров’я Олег Найдан у ході брифінгу, що днями відбувся в облдержадміністрації.

– Закликаю кожного подбати про здоров’я та вакцинуватися від сезонного грипу, – зазначив Олег Найдан. – Аптеки Черкащини вже отримали перші партії вакцин корейського та французького виробництва. Місцеві органи влади вже отримали завдання від голови ОДА подбати про вакцинування осіб, які належать до груп ризику: вчителів, медпрацівників, людей, які мають хронічні захворювання.

У свою чергу Людмила Кравченко підкреслила, що, на жаль, цей епідсезон настав. Люди хворіють. Тому є прохання до всіх жителів області поставитися до свого здоров’я з усією серйозністю.

– Звичайно, щеплення - не обов’язкова процедура, але саме це є одним із найефективніших засобів профілактики проти грипу і ГРВІ, – наголосила головна санітарна лікарка Черкащини .