На розширеному засіданні колегії розглянуто ряд актуальних питань

     21 квітня 2016 року відбулось чергове засідання колегії райдержадміністрації. На засідання колегії були присутні голова районної ради Володимир Вовк, заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак, керівник апарату райдержадміністрації Тамара Мельник, представник громадськості, член громадського формування «Маньківська самооборона»  Василь Чернета, голови сільських та селищних рад району, начальники управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники окремих організацій, установ, підприємств.

Відповідно до порядку денного на засіданні було розглянуто чотири питання.

    Про стан використання земель державної та комунальної власності в Маньківському районі, проблеми та перспективи інформував Віктор Гончар – начальник відділу Держгеокадастру у Маньківському районі.  Він зазначив, що одним із суттєвих чинників для збільшення надходжень до бюджету є виставлення вільних земельних ділянок комунальної та державної власності на аукціони для передачі права оренди на конкурентних засадах. Віктор Володимирович загострив увагу присутніх на необхідності проведення більш активної роботи у вказаному напрямі з боку сільських та селищних рад.

    Про дотримання органами місцевого самоврядування та їх виконавчими органами Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» доповіла інформувала Алла Пашніна – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації. Алла Іванівна наголосила на важливості прискорення роботи місцевих рад щодо виготовленню містобудівної документації, а саме: передбачити кошти на створення топографічних планів в цифровій і графічній формі; визначитись в установленому законодавством порядку з розробником генеральних планів та планів зонування території.

     Актуальним і важливим питанням в районі залишається реалізація заходів щодо створення регіонального ландшафтного парку «Буцький каньйон». З означеного питання з доповіддю виступила селищний голова Буків Оксана Власюк. Вона зазначила, що на сьогодні ПП «Земекспертцентр»  розробляє проект землеустрою з організації та встановлення меж території природно-заповідного фонду водоспаду «Вир» площею 0,3 га, «Буцький каньон» та Скеля «Радіонова», кошти на проведення даних робіт виділені із обласного бюджету в сумі 50 тисяч гривень. Виготовлення документів займає досить тривалий час в зв’язку з тим, що даного роду об’єкти потребують ряд погоджень в тому числі і проходження Державної землевпорядної експертизи в Головному управлінні Держгеокадастру м.Києва. Тільки після отримання всіх погоджень та затвердження проекту землеустрою вищевказані об’єкти матимуть юридичний статус.

      Насамкінець розглянули питання про стан здійснення та виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконавчим комітетом Крачківської сільської ради, щодо якого інформував сільський голова Крачківки Руслан Мартишов.

      За результатами розгляду вищезазначених питань колегією прийнято відповідні рішення та дані протокольні доручення відповідним службам.