Минають роки, а ми молодїємо душею...

        Нещодавно голова Маньківської районної організації ветеранів Валентина Ковган відзначила свій славний ювілей. Маньківська районна організація ветеранів об’єднує 33 первинні ветеранські організації, з них 11 діють на підприємствах, організаціях, установах, а 22 за місцем проживання в населених пунктах району.

          В них налічується 7268 ветеранів, з яких ветеранів війни 1370 осіб, ветеранів праці 5838 осіб ( з них діти війни 3700 осіб), ветеранів військової служба та інших силових структур 40 осіб, органів внутрішніх справ 19 осіб, державної кримінальної служби 1 особа.

    Впродовж багатьох років Валентина Іванівна опікується проблемами ветеранів району, співпрацюючи з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськими і благодійними організаціями. Крім вирішення соціально-побутових проблем ветеранів, ювілярка допомагає ще й з організацією дозвілля – влаштовує виступи хору ветеранів «Джерело», різноманітні зустрічі клубу «Журавка», виїзди та тематичні вечори для ветеранів Маньківщини. 

      З вітальним листом та низьким укліном звернулися до ювілярки голова районної ради Володимир Вовк, заступник голови Світлана Лещенко та увесь виконавчий апарат районної ради.

     Очільники району відзначили високий професіоналізм Валентини Іваівни об’єктивність, незаперечні якості організатора, талант керівника, що викликає довіру та повагу як серед ветеранів, так і серед молодого покоління.
„У цей день бажаємо Вам великого людського щастя, міцного здоров‘я, добра, радощів, вірних друзів, тепла та затишку у Вашій оселі. Впевнені, що Ваша енергія, досвід, мудрість, натхнення іще довго слугуватимуть Україні та рідній Маньківській землі”, - йдеться у вітальному листі.