Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

      В історії кожного народу, серед її великих творців, є люди, імена яких оповиті невмерущою любов’ю та славою. Таким самородком в українців є Тарас Григорович Шевченко. Сьогодні не тільки Україна, а й весь світ відзначає 202 річницю від дня народження великого Кобзаря.
       Ми щиро захоплюємося високим образом Кобзаря, його громадянською принциповістю і моральною чистотою, відданістю правді и свободі.

      Український народ впізнає себе в творчості й долі Шевченка, свою історію, долю, славу й покликання і цим національно самостверджується, духовно очищується, морально змінюється.

      Шевченко виступає сьогодні духовим будівничим нашої держави. Він росте й розвивається в часі, історії, і нам ще йти і йти до його осягнення. Ми на вічному шляху до Шевченка. Тарас Шевченко - видатний український поет, прозаїк, драматург, художник, політичний і громадський діяч. Він був людиною універсальних обдарувань та інтересів. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. Поет мріяв про ті часи, коли його країна буде незалежною суверенною державою, коли в Україні шануватимуться мова, культура та історія народу, а люди будуть щасливими.

З нагоди відзначення 202-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка в селищі відбулася низка заходів. 

 

Так, 9 березня вшанувати Великого Кобзаря разом з учасниками пішої ходи завітали представники влади, депутати, працівники установ, організацій району та громадськість селища. Урочистості розпочалися з покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. Музичні  пісні на слова Шевченка виконав народний хор ветеранів "Джерело". Після в районному центрі дитячої та юнацької творчості відбулася  літературно-музична композиція «Тарасе, твоє слово в серцях променіє».