Коли дитячі мрії збуваються

         Дитинство – найкраща пора в житті людини, сповнена щастя, злагоди, батьківської турботи. Діти не повинні відчувати якихось незручностей через те, що сьогодні в Україні така напружена ситуація.

      Відкриття нового дитячого майданчика стало справжнім святом для юних мешканців селища. Адже поблизу немає жодного місця, де б дітлахам можна було б розважитися і вони з заздрістю дивились на однолітків, які веселяться на майданчику в центрі селища. І ось нарешті і у них встановлений сучасний дитячий майданчик. Радість була щирою та очікуваною, адже місцеві мешканці, дорослі і дітлахи, давно мріяли перетворити прибудинкову територію біля багатоквартирного будинку на вулиці Леонтовича на облаштовану зону для активного дозвілля дітвори.

    Нині на майданчику щовечора допізна лунає веселий дитячий сміх. А це свідчить про те, що мета, котру ставив перед собою народний обранець Валентин Ничипоренко, даючи згоду на встаноавлення майданчика реалізована повністю. Адже хлопчики й дівчатка виходять з дому, відриваються від комп’ютерів та телевізорів, більше спілкуються з однолітками наживо, а не у віртуальному світі.

     Мешканці селища щиро вдячні народному депутату Валентину Ничипоренку за опіку над дозвіллям їхніх маленьких чад та за створення комфортних умов для здорового відпочинку дітвори на свіжому повітрі.