5 сесія Маньківської районної ради

         16 лютого 2016 року під головуванням Володимира Вовка голови Маньківської районної ради відбулося перше пленарне засідання 5-ої сесії районної ради.  У роботі сесії взяли участь голова та заступники голови райдержадміністрації, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, сільські та селищні голови, помічник Народного депутата Ничипоренка В.М.,   представники засобів масової інформації.  

Основним питанням був звіт голови районної державної адміністрації Ігоря Віштака про виконання програми економічного і соціального розвитку Маньківського району та делегованих районною радою повноважень. Депутати жваво долучились до обговорення звіту і вказали на питання, над якими потрібно попрацювати голові найближчим часом - а це і відновлення роботи Іваньківського цукрового заводу, і Потаського хлібоприймального підприємства, і створення нових підприємств, а значить і нових робочих місць в районі, перспективи відновлення роботи колишніх майолікового та молокозаводів,  ремонт доріг та обмеження руху вантажних автомобілів, масою більше 20 тонн, ремонт покрівлі даху Маньківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст - гімназії", розвиток пасажирських перевезень у районі  та зупинення закриття філій відділення Ощадбанку в районі.

               Одним із найважливіших питань роботи сесії було питання  реорганізації Буцької дільничної лікарні Маньківського району. Депутати заслухали аргументи головного лікаря Маньківської ЦРЛ Юрія Кулика, медичних працівників дільничної лікарні, селищного голову Буків Оксану Власюк, та мешканців селища Буки. Після жвавого обговорення, вирішили створити робочу групу з числа керівників політичних сил, сільських голів, медичних працівників, жителів селища Буки та вивчити всі можливі наслідки проведення реорганізації лікарні, адже на кону лежать долі людей та здоров’я громади.      

          У ході засідання депутати прийняли програму профілактики злочинності у Маньківському районі на 2016-2020 роки та продовжили на перше півріччя 2016 року терміну дії районної програми забезпечення пожежної безпеки, заслухали інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації Самойленко Світлани про внесення змін до рішення районної ради від 24.12.2015 № 3-10/VII «Про районний бюджет на 2016 рік» та звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік.

        Депутати одностайно затвердили ряд процедурних питань щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо нормативної грошової оцінки ряду земельних ділянок.

 У різному було розглянуто питання ефективності використання майна , що знаходиться у спільній власності територіальних громад району.

        Сесію було вирішено не закривати, а її роботу продовжити після вивчення робочою групою питання реорганізації Буцької дільничної лікарні Маньківського району.