46 чергова сесія 01.07.2020

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

сорок шостої сесії районної ради

01.07.2020

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 42-6/VІІ «Про районний бюджет Маньківського району на 2020 рік».

Доповідає: Самойленко Світлана Михайлівна – начальник фінансового управління Маньківської районної державної адміністрації.

Пояснююча записка         Додатки

2. Про встановлення (зміну) меж населеного пункту села Русалівка  Маньківського району Черкаської області.

Доповідає: Раш Людмила Станіславівна – сільський голова с.Русалівка.

3. Про звіт про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Маньківської районної ради Черкаської області за 2019 рік.   РІШЕННЯ НЕ ПРИЙНЯТО.

Доповідає: Клименко Надія Володимирівна – економіст комунального некомерційного підприємства «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Маньківської районної ради Черкаської області.

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 02.03.2020 №  43-14/VІІ «Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування та виплати голові районної ради».

Доповідає: Безверхий Юрій Миколайович – депутат районної ради, голова постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету та фінансів.

5. Про інформацію про роботу комісії з перевірки окремих питань діяльності КНП «Маньківський ЦПМСД» Маньківської районної ради Черкаської області.

Доповідає: Безверхий Юрій Миколайович – депутат районної ради, голова комісії з перевірки окремих питань діяльності КНП «Маньківський ЦПМСД» Маньківської районної ради Черкаської області.

6. Про звільнення директора КНП «Маньківський ЦПМСД» Клясної Юлії.

Доповідає: Лещенко Світлана Іванівна - голова районної ради.

 

Результати поіменного голосування