43 чергова сесія 25.02-02.03.2020

РІШЕННЯ

сорок третьої сесії районної ради

25.02-02.03.2020

1. Про звіт про роботу голови  Маньківської  районної ради Світлани Лещенко та про діяльність районної ради за 2019 рік.

Доповідає: Лещенко Світлана Іванівна – голова районної ради.

2. Про інформацію про результати роботи Маньківського відділу Уманської  місцевої прокуратури упродовж 2019 року.

Доповідає: Безручко Руслан Павлович – керівник Маньківського відділу Уманської місцевої прокуратури.

3. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 № 33-9/VІІ «Про районний бюджет Маньківського району на 2019 рік».

Доповідає: Самойленко Світлана Михайлівна – начальник фінансового управління Маньківської районної державної адміністрації.

4. Про звіт про виконання районного бюджету Маньківського району за 2019 рік.

Доповідає: Самойленко Світлана Михайлівна – начальник фінансового управління Маньківської районної державної адміністрації.

5. Про внесення змін до районної комплексної програми розвитку культури і туризму на 2011-2020 роки.

 Доповідає:  Шинкаренко Анатолій Васильович – завідувач сектору культури, молоді та спорту Маньківської районної державної адміністрації.

6. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту в районі на 2018-2020 роки.

Доповідає: Шинкаренко Анатолій Васильович – завідувач сектору культури, молоді та спорту Маньківської районної державної адміністрації.

7. Про внесення змін до Програми підтримки органів місцевого самоврядування у Маньківському районі на 2017-2020 роки.

Доповідає: Самойленко Віктор Володимирович - голова постійної комісії районної ради з питань дотримання законності, регламенту, депутатської

діяльності, етики та місцевого самоврядування.

8. Про відзначення одноразовою грошовою винагородою учнів Маньківської районної дитячо-юнацької спортивної школи, та тренера, який здійснював їх підготовку.

Доповідає:  Безверхий Юрій Миколайович – Безверхий Юрій Миколайович – голова постійної комісії  районної ради з питань планування, бюджету та фінансів.

9. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 № 42-6/VІІ «Про районний бюджет Маньківського району на 2020 рік».

Доповідає: Самойленко Світлана Михайлівна – начальник фінансового управління Маньківської районної державної адміністрації.

Додатки            Пояснююча записка        Реєстр

10. Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Маньківська центральна районна лікарня» Маньківської районної ради Черкаської області на 2020 рік.

Доповідає: Кулик Юрій Миколайович – директор  комунального некомерційного підприємства «Маньківська центральна районна лікарня» Маньківської районної  ради Черкаської області.

11. Про преміювання директора комунального некомерційного  підприємства «Маньківська центральна районна лікарня» Маньківської районної ради Черкаської області у 2020 році.

Доповідає: Безверхий Юрій Миколайович – голова постійної комісії  районної радиз питань планування, бюджету та фінансів.

12. Про внесення змін до рішення районної ради від 09.02.2012 № 10-4/VI «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна районної комунальної власності».

Доповідає: Волощук Світлана Петрівна – головний спеціаліст з питань правового забезпечення діяльності районної ради.

 13. Про безоплатну передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ району до комунальної власності Іваньківської об’єднаної територіальної громади.

Доповідає: Мащенко Світлана Михайлівна  головний спеціаліст районної ради.

 14. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування та виплати голові районної ради.

Доповідає: Павленко Світлана Петрівна – керуючий справами виконавчого апарату районної ради.

Різне.