37 чергова сесія 21.05.2019

1. Про роботу Маньківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за I квартал 2019 року.      

Доповідає: Бородієнко Тетяна Валентинівна – директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

2. Про хід виконання районної Програми розвитку загальної середньої освіти Маньківського району на 2008-2020 роки.

Доповідає: Безверхий Юрій Миколайович – депутат районної ради, начальник відділу освіти Маньківської районної державної адміністрації.

3. Про інформацію керівника Уманської  місцевої прокуратури про результати діяльності на території Маньківського району за 1 квартал 2019 року.

Доповідає: Павленко Роман Іванович - керівник Уманської місцевої прокуратури.

4. Про Програму охорони довкілля Маньківського району на 2019-2023 роки.

Доповідає: Мельник Юліанна Юріївна – спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату райдержадміністрації.

5. Про Програму підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та сімейних фермерських господарств у Маньківському районі на період до 2020 року.

Доповідає: Гетьман Тетяна Дмитрівна – начальник управління агропромислового та економічного розвитку Маньківської районної державної адміністрації.

6. Про внесення змін до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг державного значення, які проходять територією Черкаської області та автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Маньківському районі  на 2016-2020 роки.

Доповідає: Гетьман Тетяна Дмитрівна – начальник управління агропромислового та економічного розвитку Маньківської районної державної адміністрації.

7.  Про надання Маньківській центральній районній лікарні дозволу на використання лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Доповідає: Кулик Юрій Миколайович – головний лікар Маньківської центральної районної лікарні.

8. Про внесення змін до Комплексної програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території району, вжиття заходів щодо ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій та подій на 2016- 2020 роки.

Доповідає: Копієвський  Андрій Андрійович – начальник Маньківського районного сектора Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області.

9. Про внесення змін до Програми створення, накопичення, утримання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2016-2019 роки.

Доповідає: Михайловин Володимир Іванович – завідувач сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату райдержадміністрації.

 10. Про внесення змін до Програми відзначення державних та професійних свят, памятних дат в історії України та району,  вшанування та заохочення за заслуги перед громадою Маньківщини, здійснення представницьких  та інших заходів на 2018-2020 роки.

Доповідає: Скорик Вадим Павлович – голова постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, соціального захисту населення, засобів масової інформації, молодіжної політики та сорту.

11. Про затвердження фінансового плану комунального    некомерційного підприємства «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Маньківської районної ради Черкаської області на 2019 рік.

Доповідає: Клясна Юлія Володимирівна – директор КНП «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Маньківської районної ради Черкаської області».

Фінанасовий план

12. Про преміювання директора комунального некомерційного  підприємства «Маньківський центр первинної медико-санітарної  допомоги» Маньківської районної ради Черкаської області.

Доповідає:  Безверхий Юрій Миколайович – депутат районної ради, начальник відділу освіти Маньківської районної державної адміністрації.

13. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018  № 33-9/VІІ «Про районний бюджет Маньківського району на 2019 рік».

Доповідає: Самойленко Світлана Михайлівна – начальник фінансового управління Маньківської районної державної адміністрації.

Пояснювальна записка      Реєстр пропозицій         Реєстр субвенцій          Додатки

14. Про надання відділу культури Маньківської районної державної адміністрації дозволу на передачу в оренду комунального майна (приміщення центральної районної бібліотеки).

 Доповідає: Шинкаренко Анатолій Васильович  – начальник відділу культури Маньківської районної державної адміністрації.

15. Про надання дозволу Маньківській центральній районній лікарні на передачу в оренду комунального майна (нежитлового приміщення терапевтичого відділення).

Доповідає: Кулик Юрій Миколайович – головний лікар Маньківської центральної районної лікарні

 

Результати поіменного голосування