36 чергова сесія 28.03.2019

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

тридцять шостої сесії районної ради

28.03.2019

 

         1. Про Програму безоплатної правової допомоги населенню району на  2019-2020 роки.

Доповідає: Миронюк Ірина Михайлівна – начальник відділу «Маньківське бюро правової допомоги» Уманського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

         2. Про Районну програму вдосконалення інформаційно-аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Головного управління Державної фіскальної служби у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Маньківського району на 2019 рік.

Доповідає: Гладченко Юлія Василівна – начальник Маньківської державної податкової інспекції Уманського управління Головного  управління Державної фіскальної служби у Черкаській області.

         3. Про внесення змін до Програми удосконалення роботи органів виконавчої влади у Маньківському районі  на 2015-2020 роки.  

Доповідає: Юзвенко Оксана Андріївна – перший заступник голови Маньківської районної державної адміністрації.

       4. Про внесення змін до районної програми впровадження в навчально-виховний процес загальноосвітніх закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2021 року.

Доповідає: Безверхий Юрій Миколайович – депутат районної ради, начальник відділу освіти Маньківської районної державної адміністрації.

       5. Про внесення  змін до Районної програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2021 року.

Доповідає: Безверхий Юрій Миколайович – депутат районної ради, начальник відділу освіти Маньківської районної державної адміністрації.

          6. Про внесення змін до рішення Маньківської районної ради від 26.02.2019 №  35-8/VII «Про внесення змін до програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Маньківському районі на період до 2020 року».

Доповідає: Гетьман Тетяна Дмитрівна – начальник управління агропромислового та економічного розвитку Маньківської районної державної адміністрації.

      7. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 № 33-9/VІІ «Про районний бюджет Маньківського району на 2019 рік».

Доповідає: Самойленко Світлана Михайлівна – начальник фінансового управління Маньківської районної державної адміністрації.

Додатки        Пояснююча записка                     

      8. Про звільнення від виконання обов’язків директора комунального некомерційного підприємства «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Маньківської районної ради Черкаської області Рев’якіна В.С.

Доповідає: Лещенко Світлана Іванівна – голова районної ради.

       9. Про призначення директора комунального некомерційного підприємства «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Маньківської районної ради Черкаської області.

Доповідає: Лещенко Світлана Іванівна – голова районної ради, голова конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Маньківської районної ради Черкаської області.

      10. Про звіт про використання бюджетних коштів на галузь фізичної культури і спорту у 2018 році.

Доповідає: Філіпчак Олег Григорович – заступник голови Маньківської районної державної адміністрації.

      11. Про надання дозволу відділу освіти районної державної адміністрації на продовження терміну оренди комунального майна Кислинської ЗОШ І ступеня Маньківської районної ради Черкаської області.

Доповідає: Безверхий Юрій Миколайович – депутат районної ради, начальник відділу освіти Маньківської районної державної адміністрації.

 

Результати поіменного голосування