Зустріч з Нардепом Сергієм Нагорняком

   11 лютого 2020 року в сесійній залі Маньківської районної ради відбулась зустріч з народним депутатом України, обраним виборцями по 199 округу,  Сергієм Нагорняком. На заплановану зустріч із підприємцями, сільськогосподарськими товаровиробниками, а також представниками бюджетної сфери району прийшли  сільські та селищні голови, очільники установ соціальної сфери, підприємці, державні службовці, представники громадських організацій, преси та всі бажаючі жителі району. Зустріч відбулась у форматі питання-відповіді, де у формі діалогу кожен бажаючий міг поспілкуватись на теми, які стосуються проблемних питань сьогодення.

   На сьогодні Сергій Нагорняк є членом Комітету Верховної ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг та головою підкомітету з питань енергозбереження та енергоефективності.

   Першим та наболілим питанням, яке піднялось – питання продажу землі та особисте ставлення депутата до відповідного законопроекту. Народний депутат висловив особисту позицію щодо нинішнього формату законопроекту  та готовність опрацьовувати і підтримувати дієві пропозиції від аграріїв. І зазначив, що на сьогодні відкривати ринок землі – це передчасний хід. Україна ще не готова до такого кроку, та зауважив що з боку влади було великою помилкою об’єднувати Міністерства економіки та сільського господарства, слід визнати це хибним шляхом та відновити Міністерство сільського господарства, долучивши до цього думки та ідеї фермерів.

   Далі були підняті проблеми ремонту доріг, освітлення пішохідних переходів, встановлення «лежачих поліцейських», рух великовантажних автомобілів, втілення на місцях медичної, освітянської та судової реформ, кодування українських каналів та інше.

   Підіймалось питання заморожених коштів на проекти соціально-економічного розвитку селища Маньківка. Депутат Сергій Нагорняк наголосив на тому, що має надію, що на проекти у яких виготовлена проектно-технічна документація, в цьому році на державному рівні кошти будуть виділені.

  

 Жваво в залі обговорювались Закони України «Про працю» та «Про повну загальну середню освіту», проблеми освітянської галузі, зокрема, питання оплати праці педагогічних працівників, закриття малокомплектних шкіл району, виділення земельних ділянок в оренду працівникам соціальної сфери.  

  Порушувались питання децентралізації та об’єднання територіальних громад. Народний обранець зазначив, що перспективні плани майбутніх ОТГ не узгоджені на місцях та пообіцяв з даного приводу поспілкуватися з губернатором області і донести до нього думку громади. Окрім цього зобовязався організувати зустріч сільських та селищних голів із віце-прем'єр-міністром України, щодо обговорення проблем та подальшого розвитку об’єднаних територіальних громад.

 На завершення Сергій Нагорняк подякував усім за плодотворну зустріч та зазначив, що зі свого боку буде всіляко сприяти захисту інтересів своїх виборців, готовий до конструктивної співпраці та відкритого діалогу.