ЗІ СВЯТОМ ВАС – З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ!

ШАНОВНІ ОСВІТЯНИ! 

  Цими днями ми відзначаємо День  працівників освіти – свято тих, хто виховує і навчає юне покоління, дбає про майбутнє держави,  хто дає дітям знання і плекає їхні таланти, здійснює зв’язок часів, продовжуючись у своїх вихованцях. І саме своїм педагогам і вихователям кожен із нас  зобов’язаний життєвими і професійними перемогами.  Ваша благородна професія  об’єднує  людей відданих і добрих. Адже саме ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до  рідного краю, поваги до людей, навчаєте їх гордитися славною українською історією і сьогоденням, даєте життєві поради.

    Знаю, що кожен, хто обирає педагогічний  шлях, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. Працівники освітньої галузі   свій професійний   обов’язок  виконують з честю. Саме тому учні шкіл  Маньківського району займають призові місця на обласних, всеукраїнських і навіть за межами України, що свідчить про високий рівень набутих знань та розвиток обдарувань. Гідно представляють навчальні  заклади  і вчителі та вихователі, які виборюють професійні гранти.

    Дорогі освітяни! Прийміть мої сердечні вітання з професійним святом. Саме Ви своєю працею вносите визначальний вклад у розвиток району і держави, формуєте у нового покоління її громадян багату духовність та прагнення змінювати на краще особисте життя і долю України.

    Дякую за високопрофесійну роботу колективу освітян району – ветеранам, які віддали багато років справі навчання і виховання, молодим педагогам,  технічним і  медичним працівникам, усім, для кого слова СЕРЦЕ ВІДДАЮ ДІТЯМ є щоденним девізом.

   Я стовідсотково переконана, що спільними зусиллями ми в повній мірі реалізуємо нашу мету – забезпечимо доступну та якісну освіту кожній дитині, створимо належні умови для  розвитку її талантів та особистості. Тож хай щедрою буде до Вас доля, обминають життєві негаразди, а Ваші серця зігріває дитяча довіра та любов.

     Бажаю Вам  здоров’я, достатку,   невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і вдячності Ваших учнів. Хай зростає щедрими сходами посіяне Вами добро, хай супроводжує усі Ваші справи і заходи успіх та удача, буде менше проблем і життєвих труднощів.

     Мудрості і терпіння Вам, дорогі освітяни, в нелегкій справі навчання та виховання нової генерації  Маньківського району!

 

З повагою

Голова районної ради                 Світлана ЛЕЩЕНКО