Завершився І етап районного фестивалю мистецької самодіяльності у Кислині, Харківці та Попівці

   До районного марафону - фестивалю під гаслом "Мистецьким перевеслом квітчаєм рідний край" приєдналися Кислин, Харківка та Попівка.

   Сільські таланти  представляли заклад культури у номінаціях «художнє читання», «мистецтво хореографії», «мистецтво вокалу», «інструментальне мистецтво», «театральні постановки та мініатюри». 

  Учасники конкурсу намагались вразити журі та гостей дійства вокалом, піснями та танцями, грою на музичних інструментах, кумедними сценками, декларуванням віршів та гуморесок. У  будинку культури розгорнулись цілі експозиції творчих робіт місцевих умільців.

  Найвищий бал  в номінації «Перлина громади» в Кислині отримала Любов Кравчук, в Харківці – Катерина Царук, в Попівці – дует Лізи Козенної та Івана Яковенка. Приз глядацьких симпатій харківчани віддали Володимиру Мальченку, в Кислині  отримав дует Василя Швиденка та Світлани Письменної, Попівка найкраще аплодувала тріо Наталії Шинковенко, Любові Богуш та Дарині Жадан.

   Отож підбивши підсумки журі у складі голови районної ради Світлани Лещенко, начальника  відділу культури Анатолія Шинкаренка та працівників відділу культури подякували організаторам за прекрасне свято та відзначили найкращих його учасників грамотами районної ради.

    ІІ етап – фінальні змагання районного марафону - фестивалю  "Мистецьким перевеслом квітчаєм рідний край" відбудуться 09 листопада 2019 року у Маньківському районному центрі культури та дозвілля, будуть приурочені до професійного свята - Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

 

с.Кислин

 

 

с.Харківка

 

 

с.Попівка