Вітання голови районної ради С.Лещенко З Днем збройних сил України

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України.

     6 грудня – День Збройних Сил України. Незважаючи на досить невелику офіційну історію українського війська, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих війнах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у кожну хвилину стати на захист України, своїх рідних і близьких. Ваша служба - це не тільки професія, для більшості з вас - це справа всього життя.

     Сьогодні солдати і офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків, ризикуючи власним життям, відстоюють право на мирне життя, суверенітет і незалежність нашої Батьківщини..

     Люди в погонах завжди вважалися елітою нашої держави. Саме ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні інтереси, конституційні інтереси, забезпечуєте безпеку всіх громадян України

     У цей святковий день з вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян.

     Прийміть слова щирої вдячності за ваш нелегкий, але такий благородний труд!

     Бажаю всім українським військовослужбовцям успіхів в удосконаленні бойової та професійної майстерності, натхнення і віри в силу власної держави, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення всіх мрій і побажань.

      Нехай любов до України,  народна повага надихають Вас на перемогу у нелегкій справі служіння народу України!

 

Голова районної ради Світлана Лещенко,
депутатський корпус Маньківської районної ради