Вітання до Дня працівника соціальної сфери України

Шановні колективи: 

 управління соціального захисту населення Маньківської райдержадміністрації, очолюваний начальником Людмилою Загородньою;

центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю, очолюваний директором Людмилою Омельченко; 

Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості, очолюваний директором Галиною Гаврилюк;

Маньківського відділення обслуговування громадян управління обслуговування громадян Головного Управління Пенсійного фонду у Черкаській області, очолюваний начальником Оленою Лазба-Чемінава;

територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Маньківського району, очолюваний директором Юлією Панчук-Золотухіною;

  центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, очолюваний директором Тетяною Бородієнко;

служби у справах дітей Маньківської райдержадміністрації, очолюваний начальником Тетяною Плахтій;

  фонду соціального страхування, головний спеціаліст Ліна Рудюк.

Від імені депутатського корпусу Маньківської районної ради та від себе особисто прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Соціальний працівник у країні, де значна частина населення потребує державної допомоги і підтримки, – відповідальна і непроста професія. На Ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини. Виконання цієї місії неможливе без доброти, такту, а часом і самозречення.

Дякуємо Вам за служіння обраній справі, професіоналізм та витримку, любов і співчуття.

Впевнена, що Ви і надалі з притаманними Вам сумлінням і самовідданістю спрямовуватимете свої зусилля, чуйність, професійні знання, великий практичний досвід для досягнення нової якості життя наших громадян.

Хай благодатна осіння пора наповнить ваші серця теплом і відчуттям потрібності людям, життя сповниться миром, злагодою, стабільністю, добробутом, любов’ю і впевненістю у майбутньому.

Сил Вам для нових добрих справ в ім’я кращої долі нашої єдиної, незалежної держави.

Зичимо Вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

Нехай Ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини.

Висловлюючи безмежну вдячність за Ваші подвижницькі зусилля, не маю сумніву, що вони будуть подвоєні у ході реалізації масштабних соціальних програм, зігріті співчуттям і любов’ю до ближнього.

Хай невичерпною буде чиста криниця Ваших душ, а заслужена шана додасть сил і наснаги на нові здобутки у справі, яка перетворилася на Вашу нелегку, але щасливу долю.

З повагою

Голова                                          Світлана ЛЕЩЕНКО 

та депутатський корпус  Маньківської районної ради