Вирішується питання газифікації будинку медпрацівників

 

 03 грудня  2018 року відбулося друге засідання тимчасової комісії районної ради з питань ефективності використання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ району, яка створена на вимогу депутатів районної ради відповідно до розпорядження голови районної ради від 07.09.2018 № 47. До складу якої ввійшли депутати районної ради, заступник голови райдержадміністрації, представники виконавчого апарату районної ради, керівники  бюджетних установ, на балансі яких знаходяться обʼєкти районної комунальної власності.  

 

 

 

    Під час першої частини засідання було вирішено ряд організаційних питань та ознайомлено членів  комісії з наявною документацією по багатоквартирному житловому будинку ( службовому житлу для молодих медичних працівників), що розташоване за адресою смт Маньківка, вул. Павлова, 16 та знаходиться в оперативному управлінні Маньківської центральної районної лікарні.

 

 
 

  

 

 В другій частині засідання комісії було проведено обстеження даного багатоквартирного житлового будинку членами комісії. В заключній частині комісією було прийнято ряд рішень та надано рекомендації головному лікарю  Юрію Кулику, щодо підготовки проектно-кошторисної документації з  газифікації даного багатоквартирного житлового будинку.