Відбулася сходка у с.Молодецьке

     11 квітня 2019 року відбулися загальні збори уповноважених громадян села Молодецьке.  

    У зібранні взяли участь голова районної ради Світлана Лещенко, заступник голови районної державної адміністрації Олег Філіпчак, помічник народного депутата України Валентин Балабак, директор центру первинної медико-санітарної допомоги Юлія Клясна.

    Відповідно до порядку денного на початку загальних зборів сільський голова Олександр Баранюк прозвітував перед громадою про проведену роботу упродовж 2018 року, зробив акценти на місцевому бюджеті, його надходженнях та видатках, інформувала присутніх про роботу та утримання об’єктів соціальної сфери, а також ознайомив присутніх з перспективами розвитку населеного пункту та проблемними питаннями громади – це систематичне вивезення твердих побутових відходів, утримання вуличного освітлення, ремонт сільських доріг. У ході доповіді заслухано та схвалено використання коштів самооподаткування за 2018 рік, визначено розмір самооподаткування  на 2019  рік та схвалено напрямок використання благодійних коштів народного депутата України  Валентина Ничипоренка.

    Під час зустрічі голова районної ради, заступник голови райдержадміністрації відповіли на запитання мешканців села щодо розвитку населеного пункту, шляхів вирішення соціальних питань та перспективи територіального об’єднання громад.

    У ході зборів громадянами села було порушено ряд проблемних питань: перспективи добровільного об’єднання територіальної громади с.Молодецьке, відсутності пасовища для великої рогатої худоби, ремонт дороги по вул.Шевченка, введення посади інструктора по спорту при сільській раді. Гостро сприймалося громадою питання необхідності оптимізації  штату сільського ФАПу, на фінансування якого через малий відсоток заключення декларацій, значно не вистачає державних коштів, з даного питання виступила директор центру центру первинної медико-санітарної допомоги Юлія Володимирівна.

 

  За результатами сходки громадян дано доручення відповідним структурам вжити заходів щодо вирішення проблемних питань, які турбують населення.