В обасті визначилися переможці Найспортивнішого села Черкащини 2019

7 вересня 2019 року на стадіоні районного фізкультурно-оздоровчого спортивного клубу «Колос» м. Городище відбувся ІІ етап обласних фінальних змагань  27 спартакіади "Найспортивніше село Черкащини", у якому взяли участь 13 сільських команд з різних куточків Черкаської області.

До програми увійшли змагання із армспорту,  гирьового спорту, дартсу, настільного тенісу, перетягування канату, шашок та міні-футболу.

Почесну місію відкриття спортивних змагань було довірено заступнику голови оргкомітету змагань, заступнику голови Городищенської районної ради Миколі Панчишину, який привітав сільських спортсменів з початком захоплюючого спортивного дійства та побажав командам успіху на спортивних полях і майданчиках.

Цього року команда с.Молодецьке достойно представляла Маньківський район на обласній спортивній арені та зайняла майже всі призові місця.

Цим змаганням передувало проведення аналогічних змагань у Маньківському районі, про що було наголошено керівництвом області. Було відмічено Маньківський район, як найкращий, де постійно упродовж останніх років проводяться такі спортивні змагання. Це сприяє високим  результатам команди Маньківського району в спортивних баталіях серед інших команд області.

Після урочистої церемонії, відбувся старт фінальних змагань. Справжній дух суперництва запанував у секторах стадіону. Не було байдужих і як серед гравців, так і серед вболівальників. Однак зазвичай перемагали найсильніші.

Цікавими були змагання з армреслінгу. Абсолютним чемпіоном у вазі до 70 кг став Ігор МІХ, зайнявши І місце.

Переможцями у партіях із шашок: І місце серед чоловіків - Руслан БАДАНЮК, ІV місц серед дівчат - Тетяна ТИМЧАК.

Одними з найшвидших у настільному тенісі: друге місце серед дівчат - ШЕВЧЕНКО Валерія та третє місце серед чоловіків Юрій КРИВОШЕЯ.

Гирьовий вид спорту об’єднав велику кількість, як учасників змагань, так і вболівальників. Наш молодецький важкоатлет зумів вибороти 6 місце, піднявши 24 кг. гирю близько 80 раз.

Змагання із перетягування каната було досить цікавим та жвавим. Цей вид боротьби найсильніших представників сіл був дуже видовищним і емоційним. Спортивна дружина Маньківського району (Олександр БАРАНЮК, Петро ШЕВЧЕНКО, Валерій ГЛОДОВСЬКИЙ, Микола КОЖУХІВСЬКИЙ, Микола НАУМЕНКО)  витягнули свою команду на 4 місце.

У фінальних обласних змаганнях ,,Найспортивніше село Черкащини” - І загальнокомандне місце посіла команда Уманського району с. Кочубіївка, ІІ місце дісталось спортивній раті с. Хрестителеве Чорнобаївського району та ІІІ місце вибороли спортсмени з  с. Канткакузівка Драбівського району.

Команда с. Молодецького Маньківського району, професійно підготовлена вчителем фізкультури Петром ШЕВЧЕНКОМ на чолі з сільським головою Олександром БАРАНЮКОМ, набрала 319,5 балів, поступившись бронзовим презерам із Драбова лише на два бала та посіла 4 загальнокомане місце, показавши найкращий результат за всю історію проведення обласних змагань «Найспортивніше село».

На завершення наші переможці  отримали кубки, відповідні медалі, грамоти.

Маньківська районна рада висловлює щиру подяку вчителю фізкультури Молодецької ЗОШ Петру Шевченку, який неодноразово відзначений грамотами районної ради, за професійну підготовку команди,  сільському голові Олександру Баранюку за організацію змагань, депутатам районної  ради  Сергію Турченку та Ігору Віштаку за надану благодійну допомогу та начальнику відділу освіти Маньківської райдержадміністрації Юрію Безверхому за наданий транспорт.