У зоні АТО загинув патріот України військовослужбовець ЗСУ Руслан Бабій

         Війна на Донбасі триває вже більше двох років. Щодня чотирьохмільйонний регіон піддається обстрілу з важкої артилерії, а число жертв невблаганно зростає. Кожен день хтось втрачає своїх близьких, діти стають сиротами, а цинкові труни з молодими хлопцями приходять в усі куточки України. 

       Ось і 13 червня 2016 року страшна чорна звістка надійшла до Маньківщини. У зоні АТО загинув наш земляк, 38 - річний житель села Філіція Руслан Григорович Бабій. Молодий чоловік був призваний на військову службу Маньківським РВК у серпні 2015 року, виконував свій громадянський і військовий обов’язок на Сході України. А тепер його не стало.          

        

 

 Руслан Григорович Бабій народився в селі Затишок Уманського району Черкаської області  23 серпня 1977 року. В 1980 році Руслан разом з сім'єю переїхав в село Філіція Маньківського району. Вже тут Руслан пішов до школи в селі Попівка. Педагогам та однокласникам він запам’ятався слухняним,  товариським, працьовитим та відповідальним хлопцем.

  Після закінчення Попівської загальноосвітньої школи продовжив навчання в Буцькому професійно - технічному училищі, де здобув професію механізатора. З 1996 року працював спочатку різноробочим, потім механізатором у Іваньківському радгоспі. 

 

 

З 2002 року, в період польових робіт працював механізатором в СФГ «Яблуневий цвіт», а на зимовий період йшов працювати на Іваньківський цукровий завод. Останнім часом їздив  на заробітки в місто Київ.

          В серпні 2015 року військкомат призвав захищати  Вітчизну, не роздумуючи, Руслан проміняв тихе, спокійне життя на суворі будні воїна-захисника.