У Русалівці стартував перший відбірковий тур районного конкурсу «Мистецьким перевеслом квітчаєм рідний край»

   Вони мріють перевершити Сельвадора Далі, танцювати як Владислав Яма, стати народними співаками чи композиторами України, але неодмінно зберегти та примножити  українські традиції та звичаї. Це звичайно наші сільські аматори сцени.

  Минулої суботи у Русалівці стартував  перший відбірковий тур районного конкурсу  «Мистецьким перевеслом  квітчаєм  рідний край» на кращу роботу сільських та селищних закладів культури. Культурно-мистецьке свято спрямоване на популяризацію та пропаганду надбань жителів району.

   На цей день припало ще одне свято -  День села Русалівка, отож святкова  зала була вщент заповнена гостями та жителями села. Сільський голова Людмила Раш привітала всіх присутніх зі святом та вручила подяки, запашні короваї та цінні подарунки місцевим товаровиробникам, ветеранам - передовим  дояркам, тваринникам, водіям та комбайнерам, які віддали все своє життя цій нелегкій праці у колгоспі.

   Мистецький фестиваль проводиться з метою відродження та збереження національної народної творчості та фольклору, регіональних традицій та звичаїв, патріотичного виховання молоді, популяризації народного мистецтва, національного колориту різних куточків нашого району, сприяння розвитку освіти у сфері культури, розкриття нових талантів «Перлин громади», подальшого розвитку усіх видів і жанрів аматорського мистецтва та підвищення рівня майстерності існуючих колективів у населених пунктах Маньківського району. 

   Сільські таланти  представляли заклад культури у номінаціях «художнє читання», «мистецтво хореографії», «мистецтво вокалу», «інструментальне мистецтво», «театральні постановки та мініатюри». 

   На розсуд журі русалівчани представили 9 різножанрових номерів. Учасники конкурсу намагались вразити журі та гостей дійства вокалом, піснями та танцями, грою на музичних інструментах, кумедними сценками, декларуванням віршів та гуморесок. У холі будинку культури розгорнулась ціла експозиція творчих робіт з бісеру та кованки місцевих умільців.

  Тож робота журі була надскаладною. Найвищий бал прискіплеве журі ставили ліченим виконавцям. Альона Півень - одна з тих кого оцінили найвищим балом в номінації «Перлина громади», приз глядацьких симпатій отримала Тетяна Мазуренко, яка стильно одягнуло свого онука в комедійній мініатюрі «Баба збирає внука».

  Отож підбивши підсумки журі у складі голови районної ради Світлани Лещенко, заступника голови райдержадміністрації Олега Філіпчака, начальника  відділу культури Анатолія Шинкаренка та працівників відділу культури подякували організаторам за прекрасне свято та відзначили найкращих його учасників грамотами районної ради.