У Кищенцях пройшов фінал огляду художніх колективів на призи ТОВ "Кищенці"

Завжди у селах наших так було -  

Після закінчення, та і під час роботи, 

Піснями наповнялося село, 

Бо пісня проганяє всі турботи. 

 

   Пісня - справжній скарб українського народу, яка споконвіків допогала людям житии, вселяла віру в краще майбутнє, об’єднувала, підтримувала патріотичний дух. Там де лунає пісня – життя  набуває барв радості.

   Минулої суботи творчі особистості двох районів  відклали усі домашні хлопоти аби присвятити себе творчості, яка заспокоює та розраджує. А допомагає в цьому народним аматорам ТОВ «Кищенці», яке 5 років тому ініціювали проведення конкурсу-огляду художньої самодіяльності тих населених пунктів, в яких здійснює свою виробничу діяльність. Відтоді цей захід стрімко почав набувати популярності і вже став традиційним.   

  Фінал огляду художніх колективів, що пройшов 13 квітня 2019 року  у   Кищенецькому будинку культури, зібрав мешканців багатьох населених пунктів Маньківського та Жашківського районів.

 

 

   З вітальними словами виступила голова районної ради Світлана Лещенко, яка побажала учасникам творчого заходу нових творчих злетів, бурних оплесків від шанувальників і перемоги на сьогоднішній сцені та вручила грамоту районної ради депутату районної ради, заступнику генерального директора ТОВ «Кищенці» Віталію Мельнику за за особистий внесок в соціально-культурний розвиток району,  сприяння у розвиток клубних закладів населених пунктів рідного краю та популяризацію художньої самодіяльності серед різних верств населення.

 

 

   Спільною грамотою районної ради та райдержадміністрації було нагороджено генерального директора ТОВ «Кищенці» Корнеліса   Хузінха за  ініціативу в організації та проведенні  конкурсу клубних закладів сіл Маньківського та Жашківського районів,  сприяння розвитку народної самодіяльності та збереження культурної спадщини, популяризацію українського мистецтва.

   Отож, за звання найспівучішого змагалися колективи з  Кищенець, Червоного Кута,  Дзензелівки, Безпечної,  Доброї, Хижні, Кривця та Тинівки.

  Учасники конкурсу продемонстрували художні та пісенні номери народного та фольклорного мистецтва, даруючи свої вміння, хороший настрій та позитивні емоції глядачам та журі конкурсу. В результаті конкурсу Гран-прі винагороду в розмірі 5,5 тис.грн отримали  аматори художнього мистецтва із Дзензелівки. Таку ж грошову винагороду отримали артисти із Хижні, посівши перше місце у огляді-конкурсі. Друге місце розділили колективи з Кищенець та Червоного Кута, отримавши грошові призи у розмірі 5 тис.грн., і почесний третій щабель посіли артисти  із Безпечної, отримавши на розвиток культури 4,5 тис.грн. Загалом призовий фонд творчого заходу від  ТОВ «Кищенці» склав 30 тис.грн. Жоден із закладів культури, що взяв участь у конкурсі не залишився поза увагою організаторів. Грошову підтримку в розмірі 200 грн також отримали молоді таланти  Білошкура Анастасія, Білошкура Олександр, Степовенко Діана, Онищук Денис та Сокіл Андрій.