Сходка села Попівка

1 квітня 2016 року відбулися збори уповноважених громадян села Попівка, в якій взяли участь перший заступник голови РДА Оксана Юзвенко, заступник головного лікаря Маньківської ЦРЛ Валентин Беляєв, головний спеціаліст управління соціального захисту населення РДА Ірина Гуляща, помічник народного депутата України Валентин Балабак,  завідувач сектором організаційної роботи районної ради Віталій Іваніцький, старший інспектор ВАТ «Уманьгаз»  Володимир Вовкотруб, дільничний інспектор Юрій Грабовий, сільський голова Попівки Віталій Губенко та громада села.

Зі звітом про роботу сільської ради та її виконавчого комітету виступив сільський голова Попівки.  Жителі села обговорили звіт сільського голови та порушили перед очільником питання пільгового перевезення пільгової категорії громадян, ремонту  дороги Попівка - Маньківка, роботи будинку культури у вечірній час, навантаження вихователів  дошкільного навчального закладу.

Заслухано та схвалено використання коштів самооподаткування за 2015 рік та визначено розмір самооподаткування  на 2016  рік в сумі 20 грн. з кожного повнолітнього жителя села не старше 80 річного віку.

Про благодійну діяльність народного депутата України Валентина Ничипоренка доповів його помічник Валентин Балабак. Громадою за більшістю голосів було прийняте рішення спрямувати 15 тис. грн від фонду Валентина Ничипоренка на освітлення та облаштування дитячого майданчика в населеному пункті Філіція.

Під час зустрічі громадянами висловлювалися пропозиції щодо перенесення стихійного сміттєзвалища, організації вивезення побутового сміття та оформлення документації на пасовища.

На сходці також обговорено роботу сільського голови з жителями Філіції та запропоновано встановити дошку оголошень і щомісячно проводити прийому громадян.

Окрім того, представники владних структур району відповіли на запитання мешканців села щодо розвитку населеного пункту, шляхів вирішення земельних та соціальних питань.