Сходка Села Добра

31 березня 2016 року відбулися збори уповноважених громадян села Добра, в якій взяли участь заступник голови РДА Олег Філіпчак, заступник головного лікаря Маньківської ЦРЛ Валентин Беляєв, директор районного центру зайнятості Галина Гаврилюк, начальник управління соціального захисту населення РДА Людмила Загородня, начальник служби у справах дітей РДА Тетяна Плахтій, в. о. начальника відділу освіти РДА Юрій Безверхий, заступник начальника відділу держземкадастру Наталія Кропивницька, заступник директора ТОВ «Кищенці» Віталій Мельник, помічник народного депутата України Валентин Балабак, депутати районної ради Микола Загорійчук та Василь Пензай, завідувач сектором організаційної роботи районної ради Віталій Іваніцький, головний спеціаліст відділу культури РДА Таїсія Черній, дільничний інспектор Олександр Цибулько, сільський голова Доброї Іван Баліцький та громада села.

У Будинку культури зібралося близько 100 мешканців села. Перед початком зустрічі перед учасниками зібрання з коцертною програмою художньої самодіяльності виступили працівники Красноставського та Добрянського будинків культури, які розвеселили присутніх виконанням веселих українських народних пісень.

Зі звітом про роботу голови села виступив сільський голова Доброї Іван Баліцький. Жителі села обговорили звіт сільського голови та порушили перед очільником села питання пільг на автобусні перевезення пільгової категорії громадян, ремонту сільських доріг, реконструкції сільської церкви ( добудови купола та дзвіниці).

Потім зі звітом виступив голова земельної комісії сільської ради Олександр Колінчак. Після жвавого обговорення звіту учасниками сходки було прийняте рішення про резервацію земель та встановлено граничний розмір земельних ділянок.

Заслухано та схвалено використання коштів самооподаткування за 2015 рік та визначено розмір самооподаткування  на 2016  рік в сумі 30 грн. з кожної дорослої особи двору.

Про благодійну діяльність народного депутата України Валентина Ничипоренка доповів його помічник Валентин Балабак. В 2015 році з фонду Ничипоренко громадою Добри освоєно 106 тис.грн на ремонт Добрянської загальноосвітньої школи та встановлення огорожі Добрянського та Красноставського кладовищ. А в цьому році заплановано виділити на потреби громади 20 тис.грн.

Під час зустрічі громадянами висловили пропозиції щодо перенесення гноярки та організації вивезення побутового сміття  з домоволодінь жителів села.

На сходці також обговорено криміногенно ситуацію на селі. Громадою одноголосно було прийняте рішення про обмеження часу продажу алкогольних напоїв до 21-00 год та створення адміністративної комісії, яка спільно з дільничним інспектором буде боротися з продажем неякісних продуктів самогоноваріння, які призвели до летальних випадків.

 

Окрім того, представники владних структур району відповіли на запитання мешканців села щодо розвитку населеного пункту, шляхів вирішення соціальних питань та надання земельних ділянок учасника АТО.