Про оприлюднення документів поданих кандидатами на посади директорів районних комунальних закладів культури

      На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» від 28.01.2016 № 995-VIII відділом культури 06.12.2018 року було оголошено конкурс на посади директорів районних комунальних закладів культури: Маньківського районного центру культури та дозвілля, Маньківської централізованої бібліотечної системи. Згідно процедури проведення конкурсного добору 05.01.2019 року завершився строк подання документів на участь у конкурсі. Наказом відділу культури від 02.01.2019 № 1-ОД затверджено склад конкурсних комісій на проведення конкурсного добору  на посади директорів комунальних закладів культури.

         Відповідно до п. 5 ст. 214 Закону України «Про культуру»  упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі орган управління оприлюднює подані документи відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

      Відповідно до п. 8 ст. 215 Закону України «Про культуру»  орган управління зобов’язаний оприлюднити умови праці, відомості про матеріально-технічну базу закладу культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.

         З метою виконання вимог Закону України «Про культуру» оприлюднюються документи, які подані кандидатами на посади директорів районних комунальних закладів культури та відомості про матеріально-технічну базу закладів культури, фінансову звітність за попередній бюджетний період закладів культури (текст додається).

 

Документи, подані для участі у конкурсному доборі

на посади директорів районнихкомунальних закладів культури

    Відповідно до частин п’ятої та шостої статті 214 Закону України «Про культуру» відділ культури Маньківської районної державної адміністрації оприлюднює документи, подані для участі у конкурсному доборі на посади директорів Маньківського районного центру культури та дозвілля, Маньківської районної централізованої бібліотечної системи з урахуванням положень Закону України «Про захист персональних даних».

     Усі зацікавлені особи упродовж семи днів з дня оприлюднення відомостей про кандидатів можуть подавати пропозиції та зауваження щодо кандидатур на електрону пошту mankultura@ukr.net, які будуть передані відповідній конкурсній комісії.

Браславська Людмила Іванівна - кандидат на посаду директора Маньківської централізованої бібліотечної системи:

Крижановська Оксана Вікторівна - кандидат на посаду директора Маньківського районного центру культури та дозвілля:

Піляєва Олена Іванівна - кандидат на посаду директора Маньківського районного центру культури та дозвілля: