Очільники району привітали працівників соціальної сфери із професійним святом

01 листопада 2019 року у залі засідань райдержадміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери. Це свято тих, на чиї плечі покладено одне з найважливіших і найвідповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян: нарахування та виплата пенсій, медико-соціальна реабілітація, розв’язання проблем зайнятості, оплати та безпеки праці.

Привітати соціальних працівників зі святом завітали почесні гості: голова районної ради Світлана Лещенко, заступник голови райдержадміністрації Олег Філіпчак.

Звертаючись до присутніх, Світлана Іванівна зазначила: «Соціальний працівник у країні, де значна частина населення потребує державної допомоги і підтримки, – відповідальна і непроста професія. На Ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини. Виконання цієї місії неможливе без доброти, такту, а часом і самозречення.».

– Депутатський корпус районної ради завжди допомагав, допомагає і буде допомагати соціальній сфері, адже від вашої роботи, від вашого ентузіазму і невичерпної життєвої енергії залежить соціальна атмосфера Маньківщини і нашої держави в цілому, – запевнила очільниця районної ради та побажала працівникам соціальної сфери міцного здоров’я і всіляких гараздів, терпіння та наснаги на нові здобутки.

   Користуючись нагодою керівники району вручили ряду працівників соціальної сфери Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації за багаторічну сумлінну працю, відповідальність і  добросовісне відношення до роботи, особистий вагомий внесок у розвиток соціального захисту населення району та з нагоди професійного свята.

 

 

 

ї

   Після урочистої частини аматори сцени районного центру культури та дозвілля подарували присутнім прекрасну концертну програму.