Мистецьку естафету прийняли буччани

      Мистецьку естафету від своїх русалівських коллег у неділю отримали аматори з Буків.

   Святкове дійство, до якого долучилися творчі колективи об’єднаної громади із Багви, Кутів та селища Буки, вийшло досить об’ємне, але на превеликий жаль, крім вболівальників із Русалівки та самих виступаючих, глядачів в залі майже не було. Концертна програма складалася із 16  номерів різних жанрів.

  Найвищий бал  в номінації «Перлина громади» отримала Анастасія Ільченко, приз глядацьких симпатій отримала - Валентина Садовська.

   Отож підбивши підсумки журі у складі голови районної ради Світлани Лещенко, заступника голови райдержадміністрації Олега Філіпчака, начальника  відділу культури Анатолія Шинкаренка та працівників відділу культури подякували організаторам за прекрасне свято та відзначили найкращих його учасників грамотами районної ради.

    Ті колективи, що отримають найбільші бали від членів журі - боротимуться за призове місце у фінальному ГАЛА-КОНЦЕРТІ, який відбудеться у Маньківському РЦКД 09 листопада у Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва. Тож наступних вихідних естафету мистецьких змагань переймуть Чорна Кам’янка та Іваньки (12 жовтня), Роги і Молодецьке (13 жовтня).