День районної ради в Молодецькому

   06 березня 2019 року село Молодецьке гостинно зустріло делегацію з районної ради на чолі з її головою Світланою Лещенко в рамках проведення «Дня ради».

     Очільниця району разом із сільським головою Молодецького Олександром Баранюком ретельно ознайомилися із напрацюваннями і проблемами ФАПу, сільського Будинку культури та загальноосвітньої школи. На даний час актуальним для сільської громади є питання виготовлення генерального плану села, який знаходиться на завершальній стадії, на його виготовлення з сільського бюджету вже  виділено близько 120 тис.грн.

   В першу чергу делегація з району із сільським головою завітали до загальноосвітньої школи, в якій навчається 178 дітей.  Нещодавно був зроблений капітальний ремонт покрівлі даху будівлі школи. В планах на цей рік - реконструкція фундаменту установи, модернізація системи опалення та оновлення асфальтного покриття на території школи. На сьогодні вивчається питання перенесення шкільної їдальні в інше більш новіше приміщення.

    У ФАПі села Молодецьке, який щодня відвідують чимало жителів у минулому році, за рахунок соціальних угод ФГ «Перлина Тікача», був придбаний холодильник,  за кошти сільського бюджету ( 10 тис.грн ) закуплено електричні обігрівачі. У 2019 році виділено 10 тис.грн на придбання медичних препаратів.

    Працівники сільського Будинку культури проводять репетиції, готуються до святкування жіночого свята 8 Березня. Керівник закладу відразу по-гарячому вніс пропозицію сільському голові придбати для потреб установи мультимедійний проектор та екран для показу мультиплікаційних стрічок для малят.

    На завершення очільниця районної ради Світлана Лещенко,  завідувач оргсектором Віталій Іваніцький та головний спеціаліст з юридичного забезпечення Світлана Волощук предметно ознайомилися з організацією роботи представницького органу влади,  надали практичну допомогу секретарю сільської ради Наталії Пушкаренко у ведені діловодства, оформлені та наповненні офіційного сайту сільської ради, підготовці розпоряджень голови, рішень і протоколів сільської ради,  регламенту та організації роботи сільської ради, роботі зі зверненнями, оформленні договорів оренди комунального майна вхідною та вихідною кореспонденціями Молодецької сільської ради.