День районної ради у Паланочці

    30 березня 2016 року  традиційний "День районної ради" відбувся у Паланочці.

          Голова районної ради Володимир Вовк разом із сільським головою Лідією Кириленко відвідали дошкільний навчальний заклад, ФАП, сільський будинок культури та поспілкувався із місцевими жителями села з приводу актуальних проблем громади.

        Володимир Миколайович мав можливість ознайомитися з роботою ФАПу. Тут медичну допомогу жителям Паланочки надає фельдшер Наталія Варенюк. Зокрема, під час діалогу із медпрацівником та відвідувачами фельдшерсько-акушерського пункту голова предметно ознайомилася із роботою закладу, забезпеченням ліками та твердим паливом для обігріву приміщення в холодну пору року. Спільно з сільською радою в минулому році було зроблено косметичний ремонт приміщення ФАПУ, залишається невирішеним питання протікання покрівлі даху над яким очільник села планує працювати в цьому році.

         Належну оцінку голова районної ради дав роботі дошкільного закладу, в якому виховується тільки 11 діточок. Відрадно, що зусиллями працівників закладу створені всі належні умови для всебічного і гармонійного розвитку дітлахів, адже дитяча установа знаходиться в приміщення Маньківького позашкільного оздоровчого  закладу «Дивокрай». Залишається відкритим питання наповнюваності садочка юними вихованцями.

         

В ході робочої поїздки Володимир Миколайович  ознайомився з соціально-культурною інфраструктурою села. Разом із директором сільського будинку культури Сачок Наталією оглянули приміщення закладу. Будинок культури перебуває в хорошому стані, два роки назад зроблено капітальний ремонт, за спонсорської допомоги народного депутата Валентина Ничипоренка закуплено музичну апаратуру, більярдний та тенісні столи. Тому тут  часто проводяться масові розважальні заходи. На цей рік заплановано встановлення котла  для повітряної системи опалення, конвекторної  камери та повітрообмінних каналів для роздачі тепла по окремих пиміщеннях. 

        Працівники виконавчого апарату районної ради Світлана Павленко та Вікторія Підлубна предметно ознайомилися з організацією роботи представницького органу влади, надали практичну допомогу секретарю виконавчого комітету Ірині Бірюк у ведені діловодства, оформлені розпоряджень голови, рішень і протоколів сільської ради та підготовці питань на розгляд сесій.