Черкащину відвідав Голова Верховної Ради

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков 12 лютого приїхав із робочим візитом на Черкащину. Делегацію спікера ВР супроводжували голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний, голова ОДА Роман Боднар, міський голова Анатолій Бондаренко та народні депутати від Черкащини.

 

У ході візиту Дмитро Разумков відвідав компанію "Ukravit" - один із найбільших українських виробників препаратів для хімічного захисту сільськогосподарських культур промислового та приватного секторів.

– Це підприємство - гарний приклад того, як можна розвивати український бізнес навіть в умовах війни. За останні 5 років у підприємство вклали 25 мільйонів доларів, а загальна інвестиція - близько 50 мільйонів, і зараз йдеться про її розширення. Це досить серйозний показник для України, - зазначив Дмитро Разумков.

На підприємстві гостям та очільникам області провели екскурсію та показали сучасні лабораторії, де створюють штучні умови й вирощують рослини.

Потім Дмитро Разумков та очільники Черкащини ознайомилися з навчальною та матеріально-технічною базами Головного центру підготовки особового складу Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота. Голова Верховної Ради вручив почесну грамоту капітану Віталію Грибу, грамоту підполковнику Роману Федорчуку та цінний подарунок (годинник) Голови Верховної Ради України старшому прапорщику Олександру Глущенку.

Опісля посадовці поклали квіти до пам'ятників генерал-майору Ігорю Момоту та загиблим прикордонникам.

 

 

Під час візиту, за традицією, прикордонники показали свою навчально-матеріальну базу та музей із сотнями експонатів. Дмитро Разумков разом із очільниками області завітав також до кількох аудиторій, де навчаються курсанти, і привітав молодшого сержанта Валентина Громлюка, якому в цей день виповнилося 22 роки.

– Сьогодні у Верховній Раді є ваші випускники, які зараз  несуть іншу службу на користь країни і сподіваюся, що й надалі це будуть не поодинокі випадки. Однак, для мене важливо, щоб по всьому кордону держави були наші прикордонники. Ви одні з перших, хто пішов захищати наші кордони від загарбників, щодня ми продовжуємо боротися за наші кордони  і я сподіваюся, що всі хто тут зараз стоїть незабаром стоятиме на мирному кордоні України, - сказав Дмитро Разумков.