Андрій Сегеда привітав учасників відкритого чемпіонату Черкаської області з волейболу

23 листопада проведено відкритий чемпіонат Черкаської області з волейболу на кубок Терещука Сергія Миколайовича серед ветеранів, приурочений Дню працівників сільського господарства. Метою його проведення є популяризація здорового способу життя та підтримка інтелектуальної й фізичної активності в зрілому віці.

Змагалися за кубок 4 команди: «Чорнобай» (смт Чорнобай Черкаської області), «Дубовик» (с. Руська Поляна Черкаської області), «Маїс» (м. Черкаси) та «Миронівка» (м. Миронівка Київської області).

 

На волейбольному майданчику проходила цікава і безкомпромісна боротьба, адже всі команди прагнули виступити якнайкраще і здобути перемогу над своїми суперниками.

За підсумками змагань перше місце виборола команда «Маїс» (м. Черкаси), виявивши справжній спортивний характер та жагу до перемоги. Друге місце у турнірній таблиці здобули гравці команди «Дубовик» (с. Руська Поляна Черкаської області), а третє місце посіла команда «Миронівка» (м. Миронівка Київської області).

 

Привітати та нагородити переможців і учасників змагань завітав заступник голови Черкаської обласної ради Андрій Сегеда.

– Майстерність з’являється тільки у боротьбі із сильним суперником і сьогодні ми її побачили, – наголосив Андрій Віталійович та вручив кожній команді-учасниці сучасні волейбольні м’ячі.

 

 

Переможців змагань також нагороджено медалями, грамотами та кубком.