4 липня – День Національної поліції України

  Шановні працівники Національної поліції України, ветерани правоохоронних органів  від усієї душі вітаю Вас з професійним святом!

   Здійснення щоденної нелегкої місії, покладеної на Вас, вимагає виняткової відповідальності, сумлінності та високої фахової підготовки. На поліцію покладено виключно відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, забезпечення громадської безпеки, запобігання смертності та травмування на дорогах водіїв, пішоходів і дітей

   Лише завдяки Вашій повсякденній наполегливій праці, відповідальному ставленню до служби, Вашим сміливим вчинкам зростає авторитет національної поліції. Ви  з честю виконуєте поставлені перед вами завдання, демонструючи при цьому професіоналізм, мужність, відданість справі та своєму службовому обов'язку. 

  У День свята прийміть щиру подяку за вашу самовіддану працю. Нехай удача та професійні успіхи будуть вашими постійними супутниками у житті! Бажаю Вам мужності й витримки, міцного здоров'я та родинного тепла, наснаги та невичерпної життєвої енергії для успішного виконання почесного обов'язку перед Вітчизною!

 

 

З повагою

Голова районної ради                                                                      Світлана ЛЕЩЕНКО